Ürün Değişim İşlemleri

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

 
 

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. 

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişim gönderimlerinizi, 1248421263 Sürat Kargo anlaşma numaramız üzerinden ücretsiz kargo avantajı ile göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Ürün İade İşlemleri

 

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şirkete kesilen faturalarınızda, tarafımıza iade faturası kesilmesi gerekmektedir.

 

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,Tozluk gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

 

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.

 

Gönderimlerinizi, 1248421263 Sürat Kargo anlaşma numaramız üzerinden ücretsiz kargo avantajı ile göndermeniz gerekmektedir. 

 

 

Cayma Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?

Ürün satılabilirlik özelliğini kaybetmediyse, dışarıda kullanılmadıysa, 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte iade değişim formunda bulunan ilgili bölümü dordurduktan sonra Sürat Kargo ile karşı ödemeli fatura adresimize gönderebilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme seçeneği ile vermiş olduğunuz ürünlerin iade işlemleri için İ-Ban numaranız, hangi bankaya ait olduğu ve banka hesap sahibin ismini faturada belirtilen alana yazmalısınız. İade işleminiz ödeme şeklinize göre maksimum 10 iş günü içinde tamamlanacaktır.

 
İLETİŞİM FORMU
Adınız
 
Soyadınız
 
Cep Telefonu
E-posta
 
Mail Başlığı
 
Mesaj