HAKKIMIZDA
Küçük bir şehirde küçük bir mağazayla başladığımız yolculuğumuzda bugün 1400 m2 kapalı alana sahip 3 mağazamızla ve Sporset.com  olarak, Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermenin onurunu  yaşıyoruz. Sporset.com ile dünyaca ünlü spor giyim markalarının en yeni ürünlerini, en iyi  fiyatlarla, %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sizlere ulaştırmayı görev edindik.
  
Stoklarımızdan aynı gün ve ücretsiz kargo, kapıda nakit ve kredi kartıyla ödeme, havale ile ödeme, vade farksız 3 taksit,  koşulsuz iade ve değişim ile sizlere keyifli ve kolay alışverişin kapılarını açıyoruz. Sporset.com 'daki  tüm ürünlerimiz orijinal ve  faturalıdır. Sizlere sunduğumuz tüm markaların bölgemizdeki yetkili satış noktasıyız.
 
20 yıllık mağazacılık tecrübemiz ve yeniliklere açık, takım ruhuyla çalışan ekibimizle hedefimiz, sizlere benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmak.
http://www.sporset.com
 
 
 
Sporset.com, internet üzerinden bilgilerinizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmaktadır. SSL teknolojisiyle, ödeme ekranında girdiğiniz şahsi bilgileriniz şifrelenerek güvence altına alınmaktadır. Size özel bilgileriniz herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz ve hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz.