Hakkımızda

Başlangıçta küçük bir mağazamız vardı. Dürüst, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımızla bugün yurdumuzun dört bir yanına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
 
Sporset.com ile dünyaca ünlü spor giyim markalarının ürünlerini çok uygun fiyatlarla, %100 memnuniyet garantisi ile sunmayı misyon edindik. Bünyemizdeki dünya markalarını binlerce müşterimize güvenle ulaştırdık ve ulaştırmaya devam edeceğiz.
 
Stoklarımızdan aynı gün ve ücretsiz kargo hizmetimizle sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutma çabasındayız. Biliyoruz ki bir ürün aldığınızda hemen size gelmesini istersiniz. Siz siparişinize kavuşmak için ne kadar heyecanlıysanız biz de size ulaşması için o kadar heyecanlıyız.
 
Piyasada yaygın şekilde sahte ürün satıldığının ve bu konuda tereddütler yaşadığınızın bilincindeyiz. Sporset.com'un sunduğu tüm ürünler %100 orijinaldir ve markaların yetkili distrübütörlerinden faturalıdır. Sizlere sunduğumuz tüm markaların yetkili satıcısıyız.
 
Sorunsuz değişim ve iade politikamız sayesinde bizi neredeyse mahallenizdeki mağaza kadar yakın hissedeceksiniz. 30 gün sonra bile satın aldığınız ürünü sorgusuz sualsiz iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Üstelik kargo masraflarını da biz karşılıyoruz.
 
Koşulsuz müşteri memnuniyeti politikamız sayesinde garanti ediyoruz ki bizimle alışverişin her adımından memnun kalacak ve daimi müşterimiz olacaksınız. Çünkü tek amacımız memnun müşteriler edinmek. 
 
Sporset.com, internet üzerinden bilgilerinizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmaktadır. SSL teknolojisiyle, ödeme ekranında girdiğiniz şahsi bilgileriniz şifrelenerek güvence altına alınmaktadır. Size özel bilgileriniz herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz ve hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz.